Internet Accelerator 2.02 (windows)

Internet Accelerator

Internet Accelerator
ÜCRETSİZ
İndir 1.55 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Internet Accelerator, internet bağlantınızı hızlandırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Internet Accelerator, kullanıcıların internet bağlantılarını otomatik olarak optimize eden ve sayfa açılış hızlarının artmasına yardımcı olan ücretsiz bir yazılımdır.

Windows işletim sistemi üzerinde yer alan ağ bağlantısı ayarlarını en yüksek performans verecek şekilde optimize eden program, kullanıcıların dosya indirme ve yükleme işlemlerini en yüksek hızla gerçekleştirmelerine olanak sağlar.

İleri düzey bilgisayar kullanıcılarının elle yapabilecekleri ayarları otomatik olarak gerçekleştiren ve başlangıç seviyesindeki kullanıcıların oldukça işine yarayacak olan Internet Accelerator, internet bağlantısını en verimli şekilde kullanmak isteyen tüm kullanıcıların denemesi gereken bir program olarak dikkat çekiyor.

Sadece birkaç tıklama yardımıyla internet bağlantınızı hızlandırabileceğiniz ve bağlantınızı normale göre çok daha yüksek performansla kullanabileceğiniz Internet Accelerator'ün kullanımı da oldukça kolaydır.

Sahip olduğu kullanıcı dostu arayüzü sayesinde gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemler program ana penceresi üzerinde düzenli bir şekilde yerleştirilmiştir.

İnternet bağlantı hızını artırmak ve indirme hızınızı maksimuma çıkartmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Internet Accelerator'u mutlaka denemenizi öneririm.