iPhotoDraw 2.1 (windows)

iPhotoDraw

2.1
iPhotoDraw
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhotoDraw sayesinde bilgisayarınızdaki resim ve fotoğraf dosyaları üzerinde kolayca düzenlemeler yapabilirsiniz.

iPhotoDraw programı, bilgisayarınızdaki resimler ve fotoğraflar üzerinde basit bazı değişiklikler ve işlemler yapmanızı sağlayabilen ücretsiz ve kullanımı kolay bir program. Programın hemen alışacağınız arayüzünü kullanarak imaj dosyalarının üzerine yazılar ekleyebilir, çizgiler çekebilir, notlar düşebilir ve aynı zamanda istediğiniz başka şekilleri de yerleştirebilirsiniz.

Program temel resim formatlarının hepsini destekliyor ve bu formatlardaki dosyaları direkt olarak sürükle bırak desteğini kullanarak açabiliyorsunuz. Resimler üzerine eklenen öğelerin temel özellikleri ile oynamak ve böylece yazılar için font ve renk değişiklikleri, yahut şekiller için bazı büyütme ve küçültme operasyonları gerçekleştirmek mümkün.

Fotoğraflar ve resimler üzerine eklemek istediğiniz şekilleri dilerseniz kendiniz çizebiliyorsunuz ve böylece elde etmek istediğiniz sonuçlar oldukça yeterli oluyorlar. Bu şekiller arasında çizgiler, kareler, daireler, üçgenler, oklar ve diğer tüm özel şekiller yer alıyor ve dolayısıyla resimler üzerinde oynamalarınız oldukça detaylı hale geliyor.

Elbette yakınlaştırma ve uzaklaştırma, eklenen nesnelerin boyutlarını değiştirme, hafızaya kopyalama ve yapıştırma işlemleri gibi beklenen diğer temel özellikler de programda bulunuyor. Bilgisayarın sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanabilen programı denemelerimiz süresince herhangi bir soruna ya da hataya da denk gelmedik.

Eğer kullandığınız resim düzenleme programının karmaşıklığını sevmiyor ya da Paint gibi araçları fazla basit buluyorsanız denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR