iPod To Computer Transfer 7.2.3 (windows)

iPod To Computer Transfer

iPod To Computer Transfer
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  142

 • Üretici

  iSafe

iPod To Computer Transfer, iPod'unuzdaki müzik ve çalma listelerini herhangi bir bilgisayara transfer edebileceğiniz etkili ve güzel bir programdır.

iPod To Computer Transfer, iPod'unuzdaki müzik ve müzik listelerinizi bilgisayarınıza kolayca senkronize, transfer veya yedekleme yapmak için tasarlanmış oldukça başarılı bir programdır.

Neredeyse tüm iPod kullanıcıları cihazlarındaki dosyaları bir süre sonra bilgisayarlarına transfer etmek ister. Apple'ın kendi programı olan iTunes malesef kullanıcılarına sadece bilgisayardan iPod'a tek yönlü transfer işlemi sunuyor. Bu durumda bu tarz alternatif programlar devreye girerek öne çıkıyorlar.

iPod To Computer Transfer sayesinde iPod'unuzdaki müzik ve çalma listelerini bilgisayarınıza transfer etmek, iTunes üzerindeki çalma listenizi senkronize etmek mümkün. İşlemleri oldukça güvenli ve hızlı gerçekleştiren programı denemenizi öneririm.

Özellikleri:

 • Tüm iPod, iPhone, iPod Touch ve iPad modellerini destekliyor
 • iPod'unuzdaki çalma listelerini iTunes'a transfer edebiliyor

Programın ücretsiz deneme sürümünde toplu müzik transferi ve iTunes ile çalma listesini senkronize etme özellikleri bulunmuyor. Buna rağmen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz programın tam sürümünü 16.95 $ karşılığında satın alarak tüm özelliklerini ömür boyu sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR