Jesus Christ RPG Trilogy (windows)

Jesus Christ RPG Trilogy

Jesus Christ RPG Trilogy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jesus Christ RPG Trilogy ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Jesus Christ RPG Trilogy ilginç bir hikayeye ve retro tarzda bir oyun yapısına sahip olan bir rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Jesus Christ RPG Trilogy'da İsa'nın hayatı tarihsel bir şekilde ele alınıyor. Oyunun kahramanı olan İsa oyunda dünyayı kurtarmaya çalışıyor. Kahramanımız bu yolculuğu boyunca hasta insanları iyileştiriyor, şeytan çıkararak masum ruhları kurtarıyor. Fakat bu işleri gerçekleştirebilmesi için yerel otoritelerin onar engel olmasını önlemesi gerekiyor. Biz de ona bu yolculukta eşlik ediyoruz ve ilahı görevini gerçekleştirmesine yardımcı oluyoruz.

Jesus Christ RPG Trilogy aslında 3 farklı hikayenin birleşimi şeklinde hazırlanmış bir oyun. Oyunun ilk bölümü İsa'nın bebekliğini konu alınıyor. Bu bölümde İsa'nın doğuşuna tanık oluyoruz ve İsa'nın koruyuculuğunu yapan kişileri yönetiyoruz. Oyunun ikinci bölümünde ise İsa'nın yetişkinliğine tanık oluyoruz ve yükselişini konu alan hikayeye katılıyoruz. 3. bölüm ise İsa'nın yeniden doğuşunu konu alıyor.

Sıra tabanlı bir savaş sistemine yer veren Jesus Christ RPG Trilogy'nin görünümü bize Gameboy dönemindeki klasik RPG oyunlarını hatırlatıyor. Jesus Christ RPG Trilogy de kuşbakışı bir kamera açısıyla oynanıyor. Oyunun eski bilgisayarlarda bile rahatça çalıştığı söylenebilir.

Jesus Christ RPG Trilogy'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 1.6 GHZ işlemci

- 128 MB RAM

- DirectX 9.0

- 300 MB boş depolama alanı

- DirectX 9.0 uyumlu sesk kartı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR