Joffrey Tokatlama Oyunu (windows)

Joffrey Tokatlama Oyunu

Joffrey Tokatlama Oyunu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Joffrey Tokatlama Oyunu strest atmamıza yardımcı oluyor

Joffrey Tokatlama Oyunu eğer ünlü Game of Thrones dizisini seyrediyorsanız yabancılık çekmeyeceğiniz bir stres atma oyunudur.

Asıl adı King Slapper olan oyunda Game of Thrones dizisinin ana karakterlerinden ve ekranda görebileceğiniz gelmiş geçmiş en sinir bozucu, en kötü karakterlerden olan Kral Joffrey'e karşı tokat atma yeteneklerimizi sergileyebiliyoruz. Zalim Joffrey dizide en sevdiğiniz karakteri mi öldürdü? Yoksa sadece tipine mi gıcık oldunuz? Hiç merak etmeyin, ilacınız burada. Oyunu açın ve Joffrey'i tokatlamanın keyfine varın.

Joffrey Tokatlama Oyunu oldukça kolay bir şekilde oynayabileceğiniz bir oyun. İnternet tarayıcınız üzerinden çalışan oyunda Joffrey'i tokatlamak için Jorrfey'in cüce amcası ve Game of Thrones dizisinin favori karakterlerinden olan Tyrion'u kontrol ediyoruz. Joffrey'i tokatlamak için tek yapmamız gereken farenin sol tuşuna basılı tutmak ve fareyi sağdan sola doğru hızlıca sürüklemek. Oyunda attığımız tokatın hızına göre puan alıyoruz ve bize verilen 6 tokat hakkını kullanarak en yüksek puanı elde etmeye çalışıyoruz.

Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilen Joffrey Tokatlama Oyunu'nu oynamak için bilgisayarınızda Unity Web Playerin kurulu olması gerekmekte. Unity Web Player yüklemek için:

YORUMLAR