Joggernauts 1.0 (windows)

Joggernauts

1.0
Joggernauts
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Joggernauts, koşu oyunlarını rekabetçi tarafa taşımasıyla ön plana çıkan, renkli ve eğlenceli bir oyun olarak Steam'deki yerini almaktadır.

Joggernauts, Super Mace isimli oyun stüdyosunun ellerinden çıkan, Graffiti Games’in dağıtımını üstlendiği bir oyundur. Joggernauts, sevimli karakterleriyle 1 ila 4 kişinin amansız bir yarış içerisine girdiği yapısıyla ön plana çıkıyor.

Joggernauts, 1 ila 4 oyuncunun, karşılarına çıkan engelleri aşarak, bitiş noktasına ulaşmaya çalıştıkları bir tür koşu oyunu. Fakat oyunda karakterler otomatik olarka hareket ediyor ve oyuncular sadece engelleri doğru şekilde aşmak için uğraşıyorlar. Haliyle ortaya mobil platformlarda çokça gördüğümüz bir yapım ortaya çıkıyor; ancak bu tür renkli ve iyi oturtulmuş oynanışla destekleniyor.

Joggernauts'un oyuncuları, engelleri aşmaktan kaçınarak aldatıcı olarak zor renk kodlu platformlama seviyelerinde gezinirken, yabancı sporcuların koşu takımının başına geçiyor. Joggernauts'ta oyuncular, karşılık gelen renk otomatik çalışan koşucuyu, karakterlerin sırasının önüne, seviyedeki düşmanların, engellerin, ödüllerin ve toplayıcıların rengine uyacak şekilde değiştirmelidir. Bunun yapılmaması ölümle sonuçlanabilir ve bu da ekip için paylaşılan toplam yaşam sayısını azaltır. Seviyeyi bitirmek ve zafer için tüm kupaları toplamak için, takımlar birlikte çalışmalı ve atlayışlarını ve anahtarlarını mükemmel bir şekilde geçirmelidirler. Oyuncular aynı zamanda tek bir oyuncu tarafından eşzamanlı olarak iki farklı renkli karakteri kontrol eden benzersiz şekilde tasarlanmış tek oyunculu modda zorlukları üstlenebilirler.

Space Mace'ın Kurucu Ortağı Zachary Johnson, “Oyuncular başarılı bir şekilde başarılı oluyor ya da başarısız oluyorlar, ya bitiş çizgisini başarılı bir şekilde geçiyorlar ya da birlikte başarısız oluyorlar ve yeniden başlıyorlar” diyor. “Anahtar iletişim ve dikkat ediyor. Bunu iyi yapın ve oyuncular sadece bir seviyeyi birlikte bitiremezler ya da kendi başlarına değil, aynı zamanda bonus seviyelerinin kilidini açmak için tüm kupaları toplayabilirler. ”

YORUMLAR