Joxi 2.2.4 (windows)

Joxi

Joxi
ÜCRETSİZ
İndir 16.84 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Joxi programını kullanarak ücretsiz bir şekilde bilgisayarınızın ekran görüntülerini alabilir ve bunları paylaşabilirsiniz.

Joxi programı, bilgisayarınızın kolayca ekran görüntüsünü almak ve daha sonra bunu arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınız ile paylaşmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kaliteli uygulamalardan bir tanesi. Hem ücretsiz olması hem de çok kolay kullanılır ancak gelişmiş bir arayüze sahip olması sayesinde beğeneceğinize inandığım program pek çok işinizi daha kolay hale getirecektir.

Program ile masaüstünüzün veya istediğiniz bir programın, dökümanın ya da işin ekran görüntüsünü hemen alabiliyor, daha sonra bir Joxi hesabı yaratarak bu görüntüyü hesabınıza yükleyebiliyorsunuz. Eğer paylaşmak isterseniz direkt olarak Joxi hesabınıza yüklü olan halinin internet linkini alabiliyor ve paylaşabiliyorsunuz.

Joxi hesabının yanında Facebook, Twitter veya Vkontakte hesaplarınıza da ekran görüntülerinin otomatik olarak yüklenebilmesini sağlamak yine programla mümkün. Böylece düzenli olarak ekran görüntüsü paylaşma ihtiyacınız varsa hiç zorlanmadan bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Alınan ekran görüntülerini düzenlemek de programla mümkün. Uygulayabileceğiniz işlemler arasında kırpma ve kesme, şekiller ekleme, oklar ekleme gibi paylaşımı daha anlaşılır hale getirecek seçenekler mevcut. Aynı zamanda ekran görüntülerinize yazılar da ekleyebilir ve böylece açıklamalar yapma olanağına kavuşabilirsiniz.

YORUMLAR