Kaos2 (windows)

Kaos2

Kaos2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaos2 ücretsiz olarka oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunudur

Kaos2 eğer size uzun süreli eğlencel sunacak bir online rol yapma oyunu arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir oyun.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MMORPG olan Kaos2'de bizi Uzak Doğu tarihinde esinlenen bir hikaye bizi bekliyor. Efsanevi Çin İmparatorluğu içindeki taht savaşlarını konu alan oyun mitolojik öğeler ve fantastik canavarlarla da süslenmiş bir yapıya sahip. Kaos2'de bu taht savaşlarına katılarak imparatorluk üzerindeki hakim güç olmak için mücadele veriyoruz. Bu işi yaparken de büyülü güçlerimizden ve savaş yeteneklerimizden faydalanıyoruz.

Kaos2'de oyuna kendi kahramanımızı seçerek başlıyoruz. Oyunda toplamda 5 farklı kahraman sınıfı yer alıyor. Bu kahramanlardan Gök Büyücü düşmanlarının üzerinde doğanın elementlerinin gücünü kullanabilen şaman tarzından bir kahraman. Muhafız ise fiziksel gücüyle öne çıkıyor. Bu kahraman sınıfı yakın savaşta düşmanlarına yüksek hasar verebilmekte. Kızıl Büyücü sınıfı ise ateş üzerindeki hakimiyetiyle öne çıkan bir büyücü sınıfı. Bu kahramanlar ile savaş alanlarında toplu hasar verebiliyorsunuz. Şifacı ise savaş alanında yaralanan arkadaşlarını iyileştirebiliyor ve savaşa devam etmelerini sağlayabiliyor. Dövüşçü sınıfı çevikliği ile öneç ıkan ve yakın dövüşte ustalaşan bir başka kahraman sınıfı.

Kaos2'de PvP büyük önem taşımakta. Oyundaki PvP karşılaşmaları kale savaşları şeklinde yapılıyor ve aynı anda birçok oyuncu bu savaşlara katılabiliyor. Bunun yanında keşfedilecek birçok farklı zindan ve heyecanlı bölüm sonu canavarı savaşları Kaos2'de oyuncuları beklemekte. Oyuncular Kaos2'de farklı binekleri kullanabiliyorlar ve oyunda ilerledikçe kahramanlarını geliştirebildikleri gibi bu binekleri geliştirebiliyorlar.

YORUMLAR