KidoKiller 3.4.14 (windows)

KidoKiller

KidoKiller
ÜCRETSİZ
İndir 0.16 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Net-Worm.Win32.Kido virüsünü bilgisayarınızdan kaldırmak için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

KidoKiller programı, bilgisayarlarınıza bulaşmış olabilecek Net-Worm.Win32.Kido virüsünü temizlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz yazılımlar arasında yer alıyor. Bu virüs türü, internet bağlantınızın kullanılmasını engelliyor ve böylece herhangi bir şekilde onu kaldırabilmek için kullanabileceğiniz güvenlik yazılımlarının yüklenmesine de engel oluyor.

Bunun yanında PC sistem kararlılığını da kötüleştiren virüs, sık sık işletim sistemi hataları almanıza yol açabiliyor. Genellikle flashdisklerden bulaşan Kido virüsü, Windows kayıt defterinde rastgele girişler yarattığı için sıradan kullanıcıların manuel olarak temizlemeleri de oldukça zor.

KidoKiller'ı bilgisayarınıza yüklediğinizde hemen taratma işlemini başlatabilir ve virüsün bulunması durumunda temizliği sağlayabilirsiniz. Ancak Kido haricindeki diğer virüslere karşı etkili olmadığı için yine de genel bir antivirüs programıyla bilgisayarınızı taratmanız da iyi olacaktır.

Program ücretsiz olarak sunuluyor ve arayüzü oldukça basit. Kaspersky gibi güvenlik yazılımları konusunda bilgili ve deneyimli bir şirket tarafından hazırlandığı için kullanırken bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum. Virüs temizliğinden sonra yeniden bulaşmaması için devamlı olarak bir güvenlik yazılımı kullanmayı da unutmamalısınız.

YORUMLAR