Klepto Demo (windows)

Klepto

Klepto
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Klepto ilginç bir simülasyon oyunu

Klepto detaylı oyun mekaniklerine ve yüksek kaliteli grafiklere sahip olan bir soygun simülatörü olarak tanımlanabilir.

Açık dünya tabanlı, sandbox altyapısına sahip bir soygun oyunu olan Klepto'da oyuncular gizlice evlere veya önemli yuerlere sızmaya çalışan bir hırsızın yerine geçiyorlar ve yakalanmadan değerli eşyaları çalmaya çalışıyorlar. Oyunda hırsızımız sözleşmeler ile çalışıyor. Bir sözleşmeyi kabul ettiğimizde belli şartları da yerine getirmemiz ve belli hedefleri çalmamız gerekiyor.

Klepto eğer bir hırsız olmak istemezseniz de oldukça hoşunuza gidebilecek bir oyun; çünkü oyunda kanun güçlerini de kontrol edebiliyorsunuz ve bir polis olarak hırsızları yakalamaya çalışabiliyorsunuz. Oyunu dilerseniz tek başınıza, dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte online oyun modlarında oynayabilmektesiniz.

Klepto'da soygun yaparken çeşitli faktörlere dikkat etmeniz gerekiyor. Örnek olarak; bir camı kırdığınızda alarm çalmaması için etrafınızı araştırıp alarm kutusunun yerini tespit etmeniz ve alarmı devre dışı bırakmanız gerekiyor. Kilit açma, kasaları açma, bilgisayar yeteneklerinizi kullanarak hack işleri yapma oyunda yapabileceğiniz eylemler arasında.

Unreal oyun motorunu kullanan Klepto'nun grafikleri bir hayli başarılı. Yüksek detaylı karakter modellemeler başarılı mekan tasarımlarıyla birleşmekte. Oyunun minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

- 64 Bit Windows 7, 8 veya 10 işletim sistemi

- 2.5 GHZ 4 çekirdekli işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GeForce 470 GTX veya AMD Radeon HD 6870 ekran kartı

- DirectX 11

- 8 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme