Kolorowanka 2.01 (windows)

Kolorowanka

Kolorowanka
ÜCRETSİZ
İndir 0.18 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kolorowanka, bilgisayarınız üzerinde yer alan resimleri ve fotoğrafları renklendirebileceğiniz ücretsiz bir resim editörüdür.

Kolorowanka, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan resimleri ve fotoğrafları renklendirebilmeleri başka bir deyişle boyayabilmeleri için geliştirilmiş olan basit ve ücretsiz bir resim editörüdür.

Aynen bir boyama kitabı mantığıyla çalışan program yardımıyla, tüm resimlerinizi ve fotoğraflarınızı yeniden renklendirebilirsiniz. Her ne kadar boyama kitabı denildiği zaman ilk akla gelen çocuklar olsa da Kolorowanka, her yaştan kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Örneğin çektiğiniz fotoğraflar üzerinde bazı bölümlerin rengini değiştirmek istiyorsunuz ama bunu nasıl yapabileceğiniz konusunda bir fikriniz yok. İşte bu noktada Kolorowanka sizlere yardımcı olabilecek ihtiyacınız olan program.

Ayrıca çocuklarınızı oyalamak için de kullanabileceğiniz program ile çocuklarınızın farklı resimler üzerinde renklendirmeler yapmasını da sağlayabilirsiniz.

Herhangi bir kurulum işlemi gerektirmeyen programı isterseniz bir USB Flash bellek yardımıyla her zaman yanınızda taşıyabilir ve ihtiyaç duyduğunuz zaman USB belleğinizi bilgisayarınız üzerine takarak Kolorowanka'yı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oldukça sade ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

YORUMLAR