KungFu (windows)

KungFu

KungFu
ÜCRETSİZ
2  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    3,717

  • Üretici

    Oasis Games

KungFu ile Uzak Doğu'nun gizemli dünyasına adım atıyoruz

KungFu oyunculara Uzak Doğu'ya adım atma ve Kung Fu gibi dövüş sanatlarının gizemlerini keşfetme imkanı tanıyan bir tarayıcı oyunudur.

İnternet tarayıcılarınız üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz MMORPG türünde bir devasa çevrimiçi rol yapma oyunu olan KungFu'da günümüzden bin sene öncesine yolculuk yapıyoruz. Kaos içerisinde olan Uzak Doğu'da savaşın en şiddetli dönemine tanık olduğumuz KungFu'da en büyük dövüş ustası olmak amacıyla yola çıkıyoruz ve dövüş sanatlarının gizemlerini adım adım çözüyoruz.

KungFu'da oyuna yöneteceğimiz kahramanı seçerek başlamaktayız. Bize 4 farklı kahraman sınıfından birini tercih edebilme imkanı veriliyor. Shaolin, asaları silah olarak kullanabilmekte ve meditasyon aracılığıyla fiziksel gücünü artırabilmektedir. Geleneklerine sıkıca bağlı olan Samuraylar ise kılıç kullanmadaki ustalıkları ve iç güçlerini iyi kullanabilmeleri ile fark yaratmaktadırlar. Şamanlar ise doğanın gücünü arkalarına alan ve oldukça hızlı saldırabilen kahramanlardır. Tai Chi kahramanları ise büyülü güçlerden ziyade silahlardkai ustalıkları ile öne çıkmaktadırlar.

KungFu'da kahramanımızı seçerek ona ad veriyoruz ve oyun dünyasına adım atıyoruz. Oyundaki bütün diyaloglar ve etkileşimler Türkçe olduğu için oyunu anlamakta güçlük çekmiyoruz. KungFu'da oyuncular arası etkileşimler de oldukça detaylı. Oyunda takımlar kurabilir ve hatta diğer oyuncularla evlilikler yapabilirsiniz. KungFu'yu oynamak için tek ihtiyacınız olan şey internet bağlantısı ve güncel bir internet tarayıcısı. 

YORUMLAR