LaCie Media (windows)

LaCie Media

LaCie Media
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LaCie Media, LaCie Fuel depolama aygıtınızdaki ortam dosyalarını Winddwos 8 cihazınızdan kablosuz olarak görüntülemenizi izin veren bir uygulamadır.

LaCie Media, LaCie Fuel depolama aygıtınızda depoladığınız içerikleri Windows 8 bilgisayar veya tabletinize kablosuz olarak aktarabileceğiniz bir uygulama. Seagate’in bir ürünü olan LaCie Fuel ile birlikte kullanılan bir uygulama olduğundan LaCie Fuel sahibi değilseniz bu uygulamayı kurmanız yersiz olacaktır. Ancak LaCie Fuel kullanıcıysanız ücretsiz sunulan bu uygulama depolama cihazınızdaki resim, müzik, video ve belgelerinizi Windows 8 cihazınıza zahmetsizce aktarma imkanı tanıdığından oldukça işinize yarayacaktır.

LaCie Fuel uygulaması ile LaCie Fuel depolama aygıtınızdaki tüm fotoğraf, video, müzik ve önemli belgelerinize Windows 8 cihazınızdan erişmekle kalmıyor, dahili oynatıcı sayesinde dosyalarınızı doğrudan uygulama üzerinden açabiliyorsunuz. Üstelik bunun için internet bağlantısına ihtiyaç duymuyorsunuz. Uygulama bunu yapabilmek içinse kendi kablosuz ağını oluşturuyor. Uygulamanın diğer bir güzel yanı ise yüksek çözünürlüklü video ve fotoğrafları da hızlı bir şekilde oynatması.

LaCie Media, internet bağlantısı olmadan ortam dosyalarınızı Windows cihazınıza aktarma kolaylığı sunuyor. Ancak cihaz tarafından desteklenmeyen bir içeriği görüntülemek istediğinizde bunu uygulama içerisinden yapamadığınızdan tablet veya bilgisayarınızda hali hazırda kullandığınız bir oynatıcıya ihtiyaç duyuyorsunuz. Bunun dışında gayet kullanışlı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Eğer LaCie Fuel sahibi iseniz bu uygulamayı yüklemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR