Lansweeper 5.3.0.17 (windows)

Lansweeper

Lansweeper
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 87.21 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yerel ağınızda bulunan bilgisayarların donanım ve yazılım bilgilerini rapor olarak görebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

Lansweeper programı, yerel ağınız üzerindeki Windows işletim sistemli bilgisayarların donanım ve yazılım bilgilerine ulaşabilmek ve inceleyebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulama. Temiz bir kullanıcı arayüzüne sahip olan ve herhangi bir ağ bilgisayarı limiti olmayan program, böylece sık sık uzak bilgisayarlara dair sorunları çözmeleri gerekenlerin işine yarayacaktır.

Toplamda 200'den fazla donanım, yazılım, ve sunucu raporu hazırlayabilen program, daha sonra web arayüzünde sunduğu rapor bilgilerini Excel dosyası olarak da kaydedebiliyor ve böylece istediğiniz gibi paylaşmanıza da olanak tanıyor.

Aynı zamanda özel komutları ve uzaktan ekran görüntüsü alma, ping atma, uzaktan kontrol gibi işe yarar özellikleri de destekleyen Lansweeper, maalesef bazı premium özelliklerini deneme sürümü olarak sunuyor ve bazı özellikler 14 günün ardından etkisiz hale geliyor. Ancak temel özellikleri bile pek çok ağ bilgisayarı işlemini desteklediği için işinize yaraması muhtemel.

Eğer ağ yönetimi ile uğraşıyorsanız veya evinizdeki birden fazla bilgisayarın sorunlarını çözmeye çalışıyorsanız kesinlikle bilgisayarlarınızda bulunması gereken programlardan bir tanesi diyebilirim.