LightMan Converter 2.4.0 (windows)

LightMan Converter

LightMan Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz bir ses dönüştürme aracı olan LightMan Converter ile en popüler ses dosyalarını zahmetsizce dönüştürebilirsiniz.

LightMan Converter ücretsiz olarak indirebileceğiniz kapsamlı bir ses dönüştürme ve işleme programıdır. Programın temel amacı ses dosyalarını dönüştürmek ve kullanıcılara pek çok farklı konuda da yardımcı olmaktır.

Bu program aracılığıyla hem dosyalarınızı kolaylıkla diğer formatlara dönüştürebilir, hem de CD'den diskinize ses dosyalarını aktarabilirsiniz. LightMan Converter'ın desteklediği formatlar arasında MP3, MP4/M4A, Ogg Vorbis, AAC, Bonk ve FLAC bulunuyor. Bu formatlar arasındaki dönüştürme işlemlerini sorunsuzca ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ses dosyalarını mobil cihazlarınız üzerinde oynatmak istiyor fakat bu amaca uygun bir program bulamıyorsanız, LightMan Converter aradığınız araç olabilir.

Program son derece kolay anlaşılır bir arayüze sahip ve işlemler esnasında herhangi bir sorun yaratmıyor. LightMan Converter arayüzünde temel oynatma araçlarını da barındırmakta. Program içine aktardığınız dosyaları başka bir araca ihtiyaç duymadan oynatabilirsiniz. Özellikle ücretsiz ve temel özellikler esahip bir dönüştürme aracı arıyorsanız, LightMan Converter beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR