LightMan Player 2.4.0 (windows)

LightMan Player

LightMan Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LightMan Player kullanımı basit ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz kapsamlı bir medya oynatıcıdır ve birçok popüler dosya formatına destek sunmaktadır.

LightMan Player ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir medya oynatıcıdır. Piyasada her ne kadar güçlü ve kapsamlı medya oynatıcılar bulunsa da LightMan Player kolay kullanım özellikleriyle pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Programı kullanarak hemen hemen her formattaki video ve ses dosyanızı zahmetsizce oynatabilirsiniz. Az kaynak kullanması sebebiyle sisteminiz üzerinden herhangi bir negatif etkide bulunmayan LightMan Player ile dosyalarınızı düzenleyebilir ve kişisel oynatma listelerinizi oluşturabilirsiniz. Mini oynatma modunda veya tam ekran olarak kullanabileceğiniz LightMan Player kullanımı kolay ve anlaşılır bir arayüze sahip olarak gelmekte.

Üç ana bölümden oluşan oynatıcının üst bölümünde medya dosyaları oynatılmakta, alt bölümde genel fonksyionlar kontrol edilmekte ve solda yer alan bölümde ise yarattığınız oynatma listelerine müdahale etme şansınız bulunmakta.

Basit yapılı, kolay anlaşılır ve her formattaki dosyayı oynatabilen ücretsiz bir medya oynatı arıyorsanız, LightMan Player denenmesi gereken bir alternatif.

YORUMLAR