LogonStudio XP 1.01 (windows)

LogonStudio XP

LogonStudio XP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    56,748

  • Üretici

    StarDock

LogonStudio XP bir Windows XP başlangıç ekranı değiştirme yazılımıdır

LogonStudio XP kullanıcılara Windows XP işletim sistemlerin için başlangıç ekranı değiştirme imkanı veren bir yazılımdır.

Bilgisayarımız açıldığında bizi karşılayan Windows başlangıç ekranı klasik haliyle bir süre sonra sıkıcı olabilmekte. Eğer bilgisayarınızı kendi tercihlerinize uygun bir şekilde kullanmayı ve bilgisayarınızı kişiselleştirmeyi seviyorsanız Windows başlangıç ekranını değiştirmek isteyebilirsiniz. İşte LogonStudio XP sayesinde hem başlangıç ekranınızı klasik görünümünden ve sıkıcı olmaktan kurtarabilir, hem de seçeceğiniz görüntüyü bu ekranda kullanabilirsiniz. Program bu işi basit bir şekilde gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor.

LogonStudio XP ile Windows başlangıç ekranı değiştirme işi için dilediğiniz resmi kullanabileceğiniz gibi program içerisinde yer alan resimleri de kullanabilmeniz mümkün. Ayrıca internet üzerinde de program için hazırlanmış kalıp resimler yer alıyor ve kullanıcılar bu resimleri indirerek program ile birlikte kullanabiliyor.

LogonStudio XP Windows XP bilgisayarınızın başlangıç ekranına renk katabilen ücretsiz bir uygulama. Program oldukça düşük sistem gereksinimlerine sahip. 10 MB boş depolama alanı ve 512 MB RAM programı kullanabilmeniz için yeterli.

YORUMLAR