LoneColor 1.4.0.65 (windows)

LoneColor

LoneColor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    562

  • Üretici

    Appgramming

LoneColor programını kullanarak bilgisayarınızın arkaplan rengini kolayca rastgele renkler olarak belirleyebilirsiniz.

LoneColor programı, bilgisayarınızın masaüstü arkaplan resmini düz renkler olarak ayarlamanıza imkan tanıyan programlardan bir tanesi. Resimlerin kullanımı bilgisayarın daha fazla güç kullanmasına neden olmakta ve aynı zamanda bazı kullanıcıların gözlerini de yormakta. Dolayısıyla herkesin resim tercih etmediği ve bazılarının düz renklerle masaüstü arkaplanlarını donattığını biliyoruz.

Programı kullanmak için tek yapmanız gereken kurduktan sonra masaüstünüzde oluşacak olan LoneColor ikonuna tıklamak ve rastgele bir rengin arkaplan resminiz olarak görünmesini sağlamak. Eğer rastgele bir renk seçmek yerine istediğiniz rengin olmasını isterseniz, programın ikonunun adının sonuna bir boşluk bırakarak rengin İngilizce adını yazabilirsiniz.

Herhangi bir arayüz barındırmayan ve kullanımı sadece bir tıklamaya bakan programın oldukça hızlı ve sorunsuz çalıştığını belirtmek gerek. Arada bir renk seçiminden sıkıldığınız zaman direkt olarak ikona yeniden tıklayabilir ve rastgele rengin seçilmesini sağlayabilirsiniz.

Her ne kadar çok büyük bir işlevi olmasa da, sık sık arkaplan değiştiren kullanıcılar için oldukça zaman kazandırıcı bir seçenek olacaktır. Uygulamanın bir soruna sebep olduğuna da denemelerimiz sırasında denk gelmedik.

YORUMLAR