MachineCraft (windows)

MachineCraft

MachineCraft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MachineCraft bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir sandbox oyunudur

MachineCraft oyunculara yaratıcılıklarını konuşturma imkanı veren bir sandbox oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan MachineCraft, Minecraft'taki crafting sistemine benzer bir sistemi ve yine Minecraft benzeri bir görünümü kullanarak ortaya ilginç bir oyun yapısı sunuyor. MachineCraft'ta temel olarak plastik iskeletlerden birini seçerek bu iskeleti seçeceğimiz parçalarla şekillendiriyoruz ve kendi makinemizi inşa ediyoruz. Oyundaki parçalar Minecraft'taki tuğlalar gibi tasarlanmış. Bu parçaların bir kısmı işlevsel parçalar; yani makinenize hareket etme, dönme veta ateş etme gibi yetenekler kazandırmaktalar.

MachineCraft'ta kendimiz inşa ettiğimiz araçları ve makineleri online oyun modlarında yarıştırabiliyoruz ve diğer oyuncuların araçlarıyla ve makineleriyle savaştırabiliyoruz. Oyunda dilersek bisiklet, araba, tank, uçak, helikopter ve gemi gibi standart araçları inşa edebiliyoruz, dilersek Transformers gibi dönüşebilen robotlar, vinçler, hayvanlar ve bitkiler gibi tasarımlar oluşturabiliyoruz.

MachineCraft'da bir oda oluşturduktan sonra arkadaşlarınızı bu odaya davet edebiliyor ve makinelerinizi bu odada kendiniz belirleyeceğiniz kurallarla karşılaştırabiliyorsunuz. Aynı odaya maksimum 30 kişi katılabilmekte.

MachineCraft'ın sistem gereksinimlerinin çok yüksek olmadığı söylenebilir. MachineCraft'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- Çift çekirdekli işlemci

- 2 GB RAM

- Intel HD 4000 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 200 MB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR