MagiCat (windows)

MagiCat

MagiCat
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MagiCat klasik tarzda bir 2 boyutlu platform oyunudur

MagiCat, 90'lı yıllardaki retro oyun dönemindeki klasik oyunlara benzeyen yapısıyla dikkat çeken bir platform oyunu.

16 bit grafiklere sahip olan MagiCat video oyunlarının altın çağını bize tekrar yaşatabilecek kalitede. Hatırlanacağı üzere 90'lı yıllarında başonmda SEGA Genesis gibi efsane oyun konsolları 16 bit çağını başlatmıştı. Bu konsollarda canlı renklere sahip birbirinden güzel oyunlar oynayabilmiş, unutulmaz anılara sahip olmuştuk. İşte MagiCat bu anılarınızı tazeleyebilir.

MagiCat'de oyuncular sevimli bir kedi kahramanı kontrol ederek çalınmış bir büyülü eşyayı geri almaya çalışıyorlar. Farklı dünyaları ziyaret ettiğimiz oyunda depar atarak, zıplayarak, alev topları fırlatarak ilerlemeye ve mücadeleleri tamamlamaya çalışıyoruz.

2 boyutlu bir oyun olan MagiCat'de ekranda yatay olarak ilerliyor, boşluklara düşmeden düşmanlarımızı atlatmaya veya onları yok etmeye çalışıyoruz. Oyunda 63 bölüm yer almakta. Her yaştan oyuncuya hitap eden bir oyun olan MagiCat'ın sistem gereksinimleri bir hayli düşük. Bu da oyunu eski bilgisayarlarınızda bile akıcı bir şekilde oynamanızı mümkün kılıyor. MagiCat'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- 1.6 GHz çift çekirdekli işlemci

- 1 GB RAM

- 512 MB boş depolama alanı

- DirectX 9.0

- 200 MB boş depolama alanı

YORUMLAR