MailEnable 9.52 (windows)

MailEnable

MailEnable
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,948

  • Üretici

    MailEnable

MailEnable, e-postalarınızın yönetimini yapabileceğiniz ücretsiz ve güvenilir bir e-posta istemcisi.

MailEnable, ister kişisel isterseniz de iş için kullandığınız e-posta hesaplarınızın kontrolünü sağlayabileceğiniz ücretsiz bir e-posta istemcisi. Yeni çıkan versiyon 8 ile en gelişmiş ve güzel haline kavuşan MailEnable, e-posta işlemleriniz dışında kişi listesi, takvim, ajanda ve görev yönetimi gibi özellikler sunuyor.

Web üzerinden istediğiniz zaman e-postalarınıza ulaşmanızı sağlayan servisde POP, SMTP ve IMAP desteği bulunuyor. IMAP desteği daha önce sadece ücretli olan versiyonlarda bulunuyordu fakat 8. versiyonda ücretsiz olarak sunulan standart versiyon ile de birlikte sunuluyor.

Standard, Professional, Enterprise ve Enterprise Premium olmak üzere 4 farklı türü bulunan MailEnable'ın sadece Standart versiyonu tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Diğer paketlerin hepsini 60 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebiliyorsunuz.

Özellikler:

Kişi Listesi - Kendinize özel kişi listesi oluşturup kişilerin bilgilerini girebilmenizi sağlayan servis, kişiler için fotoğraf ekleme imkanı da sunuyor. Böylece düzenli e-posta alıp gönderdiğiniz kişileri kişi listenize ekleyerek kontrolünü sağlayabilir ve işlemlerinizi çok daha kolay halledebilirsiniz.

Webmail - E-postalarınıza dilediğiniz yerde güvenli olarak giriş yapabilirsiniz. AJAX istemcisi kullanan servis sayesinde gelişmiş bir e-posta deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Takvim - Özellikle çalışanlar için oldukça güzel bir özellik olan takvim, tüm toplantı, görüşme, eğitim, etkinlik yada aktivitelerinizi kaydederek unutmamanızı ve daha planlı olmanızı sağlıyor.

Görev Yönetimi - Servis üzerindeki görevler menüsünden tüm görevlerinizin yönetimini yapabiliyorsunuz. Böylece yapmanız gereken her şeyi ister detaylı ister basit olarak görevler bölümüne kaydederek, tüm işlerinizi zamanında bitirebilirsiniz. Detaylı olarak görevlerin takibini sağlama imkanı sunan MailEnable, görevlerin ne  kadarı tamamlandı görmenizi sağlıyor.

YouTube ve MP3 Oynatıcı - Aldığınız e-postalar içerisinde bulunan YouTube videoları ve MP3 formatlı dosyaları açabilmeniz için servis içerisinde eklenen oynatıcı sayesinde video ve ses dosyalarını başka bir sayfa yada sekme açmadan izleyip dinleyebiliyorsunuz.

Anti Spam - Standart versiyonda bulunan spam, anti spam, kara listeye DNS ekleme, otomatik IP adresi bloklama ve daha bir çok güvenlik önlemi sayesinde e-posta kutunuza spam yani çöp e-postaların düşmesi engelleniyor.

Oldukça güvenli bir e-posta istemcisi olan MailEnable, iş dünyasında bulunan kişi ve firmalar için kullanmaya oldukça elverişli bir servis. Eğer e-postalarınızın kontrolünü daha rahat ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, MailEnable önerebileceğim başarılı ve ücretsiz servisler listesinde yer alıyor.

YORUMLAR