MassFaces 4.2.1.136 (windows)

MassFaces

MassFaces
ÜCRETSİZ
İndir 1.11 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MassFaces ile kolay bir şekilde Facebook videolarını bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

MassFaces kullanıcıların yaygın olarak problem yaşadığı Facebook video indirme konusunda kolay bir çözüm sunan ücretsiz bir video indirme programıdır. 

Facebook kullanıcıları çoğu zaman kendi yükledikleri Facebook videolarını farklı bilgisayarlarda seyretme ihtiyacı hissetmektedirler. Eğer kullandığınız tarayıcıda online video oynatma ıskıntısı varsa veya video medyasını acil bir şekilde yedekleme ihtiyacı hissediyorsanız MassFaces tam da ihtiyacınız olan araçtır.

MassFaces Facebook videolarını kolay bir şekilde bilgisayarınıza kaydedebilmektedir. Oldukça temiz ve basit bir arayüze sahip program tarayıcınızdan kopyaladığınız Facebook videosunun bağlantısını programın ana penceresine yapıştırdığınızda analiz eder ve indirme seçeneklerini size sunar. Bu sayede Facebook videolarını farklı kalite seçeneklerinden birini seçerek bilgisayarınıza zahmetsizce kaydedebilirsiniz.

MassFaces hem kendi zaman tüneliniz hem de arkadaşlarınızın zaman tünelleri üzerindeki videoları indirebilmektedir. Dilerseniz MassFaces'i kullanım sırasında program penceresini diğer pencerelerin üzerinde tutabilir, video indirme geçmişinizi yedekleyebilir, geri yükleyebilir veya tamamen temizleyebilirsiniz.

MassFaces videoları indireceğiniz klasörü belirlemenize de imkan tanımaktadır.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu yazılımları yüklemenize gerek yoktur.

YORUMLAR