MaxMem 1.04 (windows)

MaxMem

MaxMem
ÜCRETSİZ
İndir 0.33 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MaxMem programını kullanarak bilgisayarınızda boşa harcanan belleği temizleyebilir ve RAM arttırabilirsiniz.

MaxMem programı, bilgisayarında sık sık bellek sorunları yaşayanların kullanabilecekleri hızlandırma programları arasında yer alıyor ve böylece daha fazla boş RAM sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Ücretsiz olması ve kolay kullanımı sayesinde hafıza yönetimi gibi bir işlemi oldukça basit hale getirebiliyor ve kullanıcıların daha hızlı bir bilgisayar sahibi olmalarına destek oluyor.

Bilgisayarımızda çalıştırdığımız programların RAM'i verimli bir şekilde kullanamadıkları aşikar. Hafıza kullanımındaki bu verimsizlik nedeniyle pek çok uygulama gereğinden fazla RAM kullanıyor ve diğer programlar için yeterli hafıza alanı kalmıyor. MaxMem ise bu boşa harcanan RAM'i tespit ederek diğer programların kullanımına ayırabiliyor.

Programın hangi derecede çalışacağını ve ne kadar güçlü bir şekilde RAM'i temizleyeceğini de kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Dolayısıyla güçlü RAM temizleme modunda çok daha fazla RAM'i temize çıkaran program, zaman zaman sorun çıkarabiliyor ve bu nedenle standart modda kullanılmasını öneriyorum.

Eğer otomatik olarak işlem yapmasını engellemek isterseniz manuel moda da alabilir, böylece sadece siz bastığınızda RAM temizliği yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bellek sıkıntılarından dolayı bilgisayarınızı kullanmakta sorunlar yaşıyorsanız MaxMem'i denemeden geçmeyin.