Maymuncuk 1.0 (windows)

Maymuncuk 1.0

Maymuncuk 1.0
ÜCRETSİZ
İndir 0.22 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maymuncuk; şifrelerinizi not almanızı sağlar.

Üreticiden:

Maymuncuk; şifrelerinizi not almanızı sağlar. Dört farklı şifre tipi için farklı alanlara ve fonksiyonlara sahip. Bunlar; üyelik, e-posta, FTP ve diğer şifre türleri.

Çok kullanıcı özelliği var. Herkes, girişte kendi kullanıcı adı ve şifresini girerek, aynı program üzerinde sadece kendi şifrelerini kontrol ediyor.

Program, kuruluma ihtiyaç duymuyor. Bir klasör üzerinden çalışıyor ve tüm girilen şifreleri daha önce kullanılmamış bir şifreleme yöntemi ile şifreleyerek o klasörde barındırıyor.

Şifreleriniz kontrol edemeyeceğiniz kadar artığında süzme işlemleri ile aradığınız şifrelere kolaylıkla ulaşabiliyor. Ayrıca şifreler arasında gruplamalar ile aranacak kayıtların sayısını düşürebiliyor.

Şifrenizi öğrenmesini istemediğiniz, birinin yanında bu programı açıp, istediğiniz şifreyi hiç kimseye göstermeden kopyalayabilir ve sonra da giriş yapacağınız siteye yapıştırabilirsiniz.

Program 2 dil seçenekli; Türkçe ve İngilizce. Dil dosyaları kolayca düzenlenebilir haldedir.

Program Java ile geliştirildiğinden, çalışması için Java'ya ihtiyaç duyuyor.Buraya tıklayarak Java'yı kurduktan sonra *.jar dosyasına tıklayarak programı çalıştırıyoruz.