MELGO 1.00 (windows)

MELGO

MELGO
ÜCRETSİZ
İndir 0.22 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MELGO programını kullanarak bilgisayarınızda bulunan DOC formatlı belgeleri kolayca şifreleyebilirsiniz.

MELGO programı, bilgisayarınızda bulunan ve güvenli bir şekilde tutmak istediğiniz Word dökümanlarını şifreleyebilen programlardan bir tanesi. Özellikle bilgisayarlarınızı birden fazla kişi kullanıyorsa ve iş belgelerinizin güvenliğinden şüphe ediyorsanız denemeniz gereken program sayesinde tüm gizli içerikleri meraklı gözlerden koruyabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır ve sade bir halde olduğu için hemen kullanmaya başlayabilirsiniz ve ücretsiz olduğu için herhangi bir limitle karşılaşmadan dökümanlarınızı güvenli hale getirebilirsiniz.

Ancak maalesef herhangi bir yardım menüsü bulunmadığı için hangi butonların ne işe yaradığını keşfetmeniz biraz zaman alabilir. Özel dosyalarınıza bir zarar vermemek için denemeniz süresince önemsiz bir klasör üzerinde işlemlerinizi yapmanızı öneriyorum.

Sadece DOC dökümanları üzerinde şifreleme yapabilmesi nedeniyle belgelere yönelik hazırlanan programı maalesef diğer dosya türlerini şifrelemek için kullanmak mümkün değil. Arayüzü her ne kadar çok zor olmasa da dosyaları bulmak ve seçmek biraz sorunlu olabildiği için kullanıcıların zorlanacağı anlar olabileceğini de atlamamak gerek.

YORUMLAR