MelodyQuest 3.0 (windows)

MelodyQuest

3.0
MelodyQuest
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 12.39 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MelodyQuest, yeni müzikler keşfedebileceğiniz ve bilgisayarınıza indirebileceğiniz kullanışlı bir müzik indirme programıdır.

MelodyQuest, kullanıcıların yeni müzikleri keşfedebilecekleri ve sevdikleri sanatçılara ait şarkıları bilgisayarları üzerine indirebilecekleri oldukça kullanışlı bir müzik indirme programıdır.

Kullanımı oldukça kolay olan program yardımıyla yapmanız gereken tek şey arama bölümü aracılığıyla istediğiniz anahtar kelime yardımıyla arama yaparak, arama sonuçlarında karşınıza çıkan içeriklerden kendi seçeceklerinizi bilgisayarınız üzerine indirmektir.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program yardımıyla sevdiğiniz sanatçılara ait şarkıları hızlı ve kolay bir şekilde sabit diskiniz üzerine indirerek dinlemeye başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda bilgisayarınız üzerine kaydetmek istediğiniz müzikleri mp3, m4a, wma, mp4, aac ve wav formatlarında indirme şansına da sahip olduğunuz program ile indirmiş olduğunuz müzikleri doğrudan iTunes üzerine aktarabilirsiniz.

Ayrıca sevdiğiniz müzikleri indirmek istediğiniz klasörü belirleyebilir ve program aracılığıyla doğrudan müziklerin indirilmiş olduğu klasöre erişim sağlayabilirsiniz.

MelodyQuest Özellikleri:

  • 10 milyonun üzerinde müzik
  • Hızlı indirme
  • Tüm popüler ses formatları için destek
  • iTunes uyumlu
  • ve çok daha fazlası

YORUMLAR