MineFight (windows)

MineFight

MineFight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MineFight ücretsiz olarka oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Not: MineFight oyununu oynayabilmek için bir adet oyun kontrol cihazına (gamepad) ihityaç duyulmaktadır. Oyun sadece aynı bilgisayar üzerinde 2 oyuncuyla oynanabiliyor, bir oyuncu klavyeyi kullanırken, diğer oyuncu kontrol cihazını kullanıyor.

MineFight, Minecraft'tan esinlenerek geliştirilmiş, bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz 2 boyutlu bir savaş oyunu olarak tanımlanabilir. Aynı bilgisayar üzerinde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz şekilde tasarlanmış bu aksiyon oyunu bize farklı kahramanlardan birini seçerek arenalara çıkma ve heyecanlı savaşlara katılma imkanı veriyor. Oyundaki tek silahımız ise ok ve yayımız. Bir platform oyunu gibi oynanan oyunda bir yandan hareket eddiyor ve rakibimizin oklarından kaçıyor, diğer yandan da nişan alarak rakibimizi vurmaya çalışıyoruz.

MineFight, hızlı geçen savaşlara yer veriyor. Oyuna ilk başladığınızda oku ve yayı nasıl kullanacağınıza alışmanız gerekiyor; çünkü okları fırlattığınızda belli fizik kurallarına göre yol alıyorlar. Bu sistemi kavradıktan sonra rakibinize üstünlük sağlayabiliyorsunuz.

MineFight'da ok ve yayımızın haricinde özel güçlerimizi de kullanabilmekteyiz; fakat bu özel güçlerin aktifleşebilmesi için haritadaki bir küreyi toplamanız gerekiyor. Diğer küreler ise bize ok ve tuzaklar kazandırıyor.

MineFight'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP iişletim sistemi

- 1 GHz işlemci

- 1 GB RAM

- 15 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR