MobiFiles 1.0.1 (windows)

MobiFiles

MobiFiles
ÜCRETSİZ
İndir 5.22 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MobiFiles, bilgisayarınız üzerinde birden fazla sayıda bulunan aynı dosyaları bularak silmenizi sağlayan ücretsiz ve yararlı bir programdır.

MobiFiles, bilgisayarınzız üzerinde bulunan aynı dosyaları bulmanızı sağlayan kullanımı kolay bir araçtır. Programı kullanmak için tek yapmanız gereken aranmasını istediğiniz dosyayı seçmek. Aranmasını istediğiniz dosyayı seçtikten sonra arama(search) tuşuna basarak eş dosyaları bularak silme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bulduğunuz eş dosyalar arasında sizin için önemli olan herhangi bir önemli dosyayı silerseniz endişe etmeniz gerek yok. Çünkü buludğunuz eş dosyaları kopya dosyalar klasörüne atarak her zaman güvende tutabilirsiniz. Silme işleminden sonra kopya dosyalar klasörüne giderek buradan sildiğiniz içeriği geri getirebilirsiniz.

Program ile yapacağınız aramalar sonucu bulduğunuz eş dosyaları tek bir tuş ile silebilirsiniz. MobiFiles programı bir çok farklı formattaki dosya türlelerini, boyutu ne olursa olsun arayıp, kopyalarını bulabiliyor. Ayrıca programın dikkat çekici bir diğer özelliği ise farklı renklerdeki temalarda kullanabilmeniz. Siyah, gri, kırmızı ve diğer temalardan en çok hoşunuza gideni seçerek programı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Ev ve ofisinizdeki bilgisayarlarınız üzerindeki eş dosyaları bir kaç tıklama işlemi ile bulmanızı sağlayan MobiFiles hem kullanımı kolay hemde çok yararlı bir programdır.

Not: Program ile bulduğunuz eş dosyaları silerken dikkatli olmalısınız. Kimi zaman istemeden de olsa bilgisayarınızın sorunsuz çalışabilmesi için gerekli sistem dosyalarını silebilirsiniz. Bu nedenle ne olduğunu bilmediğiniz eş dosyaları kesinlikle silmemenizi öneririm.

YORUMLAR