Molten Synchro 1.2.0 (windows)

Molten Synchro

Molten Synchro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    99

  • Üretici

    Molten Solutions

Molten Synchro, bilgisayarınız üzerindeki dosyaları sürekli olarak güncel tutabileceğiniz bir senkronizasyon programıdır.

Molten Synchro, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan klasörleri sürekli olarak güncel tutabilmeleri için geliştirilen ücretsiz bir senkronizasyon programıdır.

Farklı klasörler arasında eş zamanlı olarak senkronizasyon işlemini gerçekleştirmenize olanak sağlayan program, kullanıcıların kolayca klasörlerini yedeklemesine ve güvenle saklamasına olanak sağlar.

Kullanımı oldukça kolay olan program üzerinde yapmanız gereken tek şey kaynak ve hedef klasörleri seçmektir. Daha sonra farklı özelleştirme ayarlarını ve filtreleme işlemlerini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak eşleştirme işlemini gerçekleştirebileceğiniz program ile isterseniz belli aralıklarla elle eşleştirme işlemi de yapabilirsiniz.

Oldukça kolay kullanımlı ve ücretsiz bir program olan Molten Synchro, basit bir senkronizasyon programına ihtiyaç duyan kullanıcıların için geçerli bir çözüm sunacaktır.

YORUMLAR