MondoPlayer 2.3.0 (windows)

MondoPlayer

MondoPlayer
ÜCRETSİZ
İndir 8.55 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MondoPlayer, Windows masaüstünde birden çok videoyu aynı anda izlemenize olanak sağlayan kullanışlı bir programdır.

MondoPlayer, kullanıcıların Windows masaüstü üzerinde aynı anda birden fazla videoyu oynatmalarına olanak sağlayan pratik ve güvenilir bir programdır. Spor, haber veya çeşitli web siteleri üzerinden video izlemek için kullanıcılara devrim niteliğinde yeni bir yol sunan program oldukça kullanışlıdır.

Program yardımıyla izlemek istediğiniz videoları arka arkaya oynatarak kesintisiz bir video izleme keyfini sürebilirsiniz.

İstediğiniz kadar çok farkl videoyu aynı anda ekran üzerinde görüntüleyebileceğiniz ve istediğiniz videoları kolayca izlemeye başlayabileceğiniz program içerisinde yer alan arama motoru sayesinde izlemek istediğiniz tüm videoları, kullanacağınız anahtar kelimeler yardımıyla bulabilir ve izlemeye başlayabilirsiniz.

Kurulumdan sonra ilk kez çalıştırdığınız zaman ekranın sağ üst köşesinde belirecek olan MondoPlayer'ı daha sonra istediğiniz şekilde yönetebilir ve birden çok oynatma penceresi açarak, isterseniz ekranı tamamen video pencereleriyle kaplayabilir ve tüm yayınları kolayca izleyebilirsiniz.

Sonuç olarak masaüstünüzde sürekli olarak son haber, müzik ve oyun videolarını takip edebileceğiniz bir video oynatıcıya ihtiyaç duyuorsanız, MondoPlayer'ı hemen indirmenizi ve denemenizi öneririm.

YORUMLAR