MovieHive 1.2.0 (windows)

MovieHive

MovieHive
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 2.99 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MovieHive, sabit diskiniz üzerinde yer alan filmleri kataloglayabileceğiniz ve arşivleyebileceğiniz kullanışlı bir yazılımdır.

MovieHive, film tutkunlarının sabit diskleri üzerinde yer alan film arşivlerini kataloglayabilecekleri gelişmiş özelliklere sahip kişisel bir film kataloglama programıdır.

Fimler hakkında oldukça ayrıntılı özelliklere yer verebileceğiniz koleksiyonlar hazırlamanıza olanak sağlayan program yardımıyla filmlerin adı ve çıkış tarihi gibi bilgilerin dışında oyuncular, tür, stüdyo, yönetmen ve daha birçok ayrıntıyı girebilirsiniz.

Aynı zamanda farklı kataloglar oluşturarak belli türlere ait filmleri katalog katalog listeleyebilir veya tek bir katalog üzerinde tüm filmlerinize yer verebilirsiniz.

Program yardımıyla giriş yapmış olduğunuz filmlerle ilgili eksik bilgilere otomatik olarak IMDB üzerinden ulaşabilir ve eksik bilgilerin tamamını otomatik olarak çektirebilirsiniz.

Özellikle geniş film arşivlerine sahip olan kullanıcıların çok işine yarayacağını düşündüğüm MovieHive'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

YORUMLAR