MultiImageDownloader 2.0.1.1 (windows)

MultiImageDownloader

MultiImageDownloader
ÜCRETSİZ
İndir 0.37 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MultiImageDownloader, aynı anda farklı web siteleri üzerinden toplu olarak resim indirebileceğiniz bir dosya indirme programıdır.

MultiImageDownloader, Google görsel aramaları sonunda bulduğunuz sonuçları otomatik olarak bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Oldukça sade ve sezgisel bir kullancı arayüzüne sahip olan program, özellikle kullanıcıların ihtiyaçları olan fotoğrafları çok daha kolay bulabilmeleri için tasarlanmıştır.

Google görsel arama bağlantı adresini program üzerinde ilgili alana yapıştırarak, belirli bir anahtar kelimeyle yapmış olduğunuz arama sonuçlarına ait olan tüm görselleri kolayca bilgisayarınız üzerine indirebilirsiniz.

Bu sayede farklı web sitelerine girerek ihtiyaç duyduğunuz resimleri tek tek toparlayarak zaman kaybetmek yerine, tek seferde tüm resimleri bilgisayarınıza indirerek, ihtiyacınız olanları aradan seçebilirsiniz.

İşletim sisteminiz ne olursa olsun oldukça akıcı bir şekilde çalışan uygulama, zaman zaman fotoğrafları bilgisayarınız üzerine indirirken hata verebilmektedir.

Sonuç olarak her ne kadar kullanışlı bir araç olsa da MultiImageDownloader, sahip olduğu sınırlı sayıda özelleştirme ve filtreleme seçeneği nedeniyle birçok kullanıcıya yeterli gelmeyebilir.

YORUMLAR