MultiScreenshots 1.0 (windows)

MultiScreenshots

1.0
MultiScreenshots
ÜCRETSİZ
İndir 0.40 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MultiScreenshots ekran görüntülerinizi resim dosyası olarak kaydedebilirsiniz

MultiScreenshots kullanıcılara ekran görüntüsü alma konusunda yardımcı olan ücretsiz bir ekran görüntüsü yakalama programıdır.

Günlük hayatımızda bilgisayar kullanırken pek çok önemli noktayı yakalama ve resim dosyası olarak kaydetme ihitiyacı hissedebiliyoruz. Gerek sosyal medyadaki bir yorum, gerek izlediğimiz videolardaki önemli bir anın görüntüsü gibi farklı durumlarda, görsel sunumlar hazırlamada ekran görüntüsü almak için özel olarak tasarlanmış bir yazılım kullanmamız gerekebiliyor. Bu gibi durumlarda MultiScreenshots kullanabilir ve ihtiyacımızı ücretsiz olarak karşılayabiliriz.

MultiScreenshots bize bütün ekranımızın görüntüsünü yakalayabilme imkanı tanıyor. Ekranımızda yer alan her görüntü tam ekran görüntü kaydı ile resim dosyası olarak kaydedilebilmekte. Bunun yanında dilersek ekranın sadece belirli bir bölümünün de görüntüsünü yakalayabilmekteyiz. Bu sayede resim kırpma ve yeniden boyutlandırma işlemleri için ek bir program kullanma ihtiyacı ortadan kalkmakta.

MultiScreenshots'ın en güzel yönlerinden biri otomatik olarak arka arkaya ekran görüntüsü alma özelliğidir. Program ile ekran görüntüsü alınacak zaman aralığını ve toplam görüntü alma süresini belirleyerek programın otomatik olarak ekran görüntüsü serisi oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Bu özellik video gibi yayınlarda oldukça kullanışlı olmaktadır.

YORUMLAR