MultiStage Recovery 3.7 (windows)

MultiStage Recovery

3.7
MultiStage Recovery
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    12,376

  • Üretici

    Enplase Research

Bilgisayarınız, hafıza kartınız, dijital kamerlarınız ve daha birçok dijital bellek diskiniz üzerinde ki yanlışlıkla sildiğiniz dosyalarınızı geri getirmenize olanak tanıyan bu yazılım ile artık sildiğiniz dosyalarınızı kolaylıkla

MultiStage Recovery, önemli dosyalarınızı bilgisayarınızdan yanlışlıkla sildiğinizde hatta 'Geri Dönüşüm Kutusu'ndan dahi kaldırdığınızda, sildiklerinizi size geri getirebilecek bir program.

İster acemi, ister profesyonel bir bilgisayar kullanıcısı olsun, hemen herkes bazen dikkatsizlikle, bazen de bilmeyerek bilgisayarda ki önemli dosyalarını silmektedir. Hatta geri dönüşüm kutusundan da kaldırmaktadır. İşte tam bu durumlarda MultiStage Recovery devreye girmektedir.

Sıradan bir virüs saldırısı, tesadüfi bir veri kaybı ve disk biçimlendirilmesi gibi durumlarda kaybettiğiniz dosyalara, dijital kamera kartlarınıza, diğer dijital depolama aletlerinize kadar birçok alandaki veri kayıplarınızı önler. Güçlü allogaritması sayesinde bunları kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir. NTFS/NTFS5, FAT12/16/32/VFAT dosya sistemlerini destekler.

Önemli! Programın deneme sürümü 35 Kb ve altı dosyalar üzerinde işlem yapma ile sınırlıdır. Diğer özelliklerini tam olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR