MultiWeb 1.0 (windows)

MultiWeb

1.0
MultiWeb
ÜCRETSİZ
İndir 0.56 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MultiWeb, favori web sitelerinize tek bir yerden ulaşmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

MultiWeb, tarayıcılarınız üzerinde kullandığınız yer imleri özelliğini masaüstüne taşıyan oldukça kullanışlı ve ücretsiz bir yazılımdır.

Tüm favori web sitelerinize sadece tek bir tıklamayla ulaşmanıza olanak sağlayan program yardımıyla, farklı kategori başlıkları oluşturabilir ve bu kategori başlıkları altında farklı web sitelerine yer verebilirsiniz.

Ayrıca kategoriler altında yer alan tüm web sitelerine istediğiniz başlıkları atayabilir veya bu web sitelerini de kendi arasında gruplandırabilirsiniz. Bu sayede ziyaret etmek istediğiniz web sitelerine çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yine tek bir tıklamayla yeni kategoriler oluşturabileceğiniz program yardımıyla, hazır olarak gelen kategorilerden istediklerinizi de silebilirsiniz.

Program üzerinde yer alan tüm web sayfaları doğrudan varsayılan tarayıcınız üzerinde açılır ve bu sayede davori web sitelerinize ulaşmak için ekstra uğraş harcamanıza gerek kalmaz.

Favori web sayfalarınızı listeleyebileceğiniz ve tüm favori web sitelerinize tek bir tıklamayla ulaşabileceğiniz MultiWeb, oldukça kullanışlı ve ücretsiz bir yazılımdır.

YORUMLAR