Musician 1.13 (windows)

Musician

Musician
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Musician sayesinde medya dosyalarınızı düzenleyebilir ve popüler formatları oynatabilirsiniz.

Musician, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarımız üzerinde kullanabileceğimiz ücretsiz bir medya oynatıcı. Hem tasarımı hem de kullanım özellikleriyle beğeni kazanan Musician sayesinde ses ve video formatındaki dosyalarımızı düzenleyebiliyor ve en popüler medya formatlarını sorunsuzca oynatabiliyoruz.

Program gelişmiş özellikler sunarak kullanıcıların medya dosyalarını düzenleme işlemlerini mümkün olduğunca kolaylaştırmaya çalışıyor. Örneğin gelişmiş ve son derece hızlı çalışan filtreleme seçeneklerini kullanarak dosyalar arasında aramalar gerçekleştirebilir ve özel olarak aradığınız herhangi bir dosyayı zahmetsizce bulabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri arasında şarkıcıya, şarkıya, şarkı türüne ve puanlamasına göre seçenekleri sunuluyor.

Programın en iyi özellikleri arasında kullanıcıların dinleme alışkanlıklarına göre belirlenen akıllı çalma listeleri bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar herhangi bir türe veya şarkıcıya göre listeler hazırlayabiliyor ve bu sayede daha homojen bir dinleme deneyimi yaşıyor.

Müzikle profesyonel olarak ilgilenenler için de birkaç özelliği beraberinde getiren Musician sayesinde müzik dinleme deneyiminizi bir adım ileri taşıyabilirsiniz.

YORUMLAR