MusiX 1.0 (windows)

MusiX

1.0
MusiX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MusiX, bilgisayarınız üzerinde basit ve rahat bir şekilde şarkı dinleyebilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilen ücretsiz bir medya oynatıcı programı.

MusiX, PC kullanıcılarının sade ve rahat bir şekilde müzik dinleyebilmeleri amacıyla geliştirilen oldukça kullanışlı ve modern tasarıma sahip bir medya oynatıcı. 4 farklı ses dosyası formatı destekleyen program, MP3, OGG, WMA ve FLAC formatlı ses dosyalarını oynatabiliyor.

Windows 7 ve 8 ile uyumlu olarak çalışan program basit bir müzik çalar isteyenler kullanıcılar için oldukça güzel. Arama ve puanlandırma özelliklerine sahip olan programın ana tema rengi siyah. Microsoft metro arayüz tabanlı olarak geliştirilen MusiX'in hikayesi de oldukça ilginç. Raphael Godart adlı geliştirici programı kendi kullanımı için geliştirdikten sonra, arkadaşlarının ve tanıdıklarının ilgi gösterdiği görünce, paylaşmaya karar vermiş ve oldukça da ilgi görmüş.

Yılların zorla eskittiği Winamp gibi sade bir müzik çalar olan MusiX'i ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz. Fakat dediğim şekilde program üzerinde çok fazla özellik bulunmuyor. Yine de tasarımı için bile programı denemenizi tavsiye ederim. Eğer müzik dinlerken kaynak olarak interneti değilde bilgisayarınızdaki müzik arşivini kullanıyorsanız, MusiX aradığınız medya oynatıcı olabilir.