myCollections

myCollections
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki tüm multimedya dosyalarının kategorik olarak arşivlenmesini bu ücretsiz programla sağlayabilirsiniz.

Not: Programın indirme bağlantısı zararlı yazılım olarak algılandığı için kaldırılmıştır.

myCollections programı, bilgisayarınızda bulunan programları, uygulamaları, kitapları, oyunları, müzikleri ve film arşivlerini kolayca organize edebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir program. Pek çok farklı konuda organizasyon desteği sunmasına rağmen kullanımı da bir o kadar rahat olan program açık kaynak kodlu olarak kullanıcılara sunuluyor.

Programı kullanırken arşivlerinizde bulunan dosyaların tüm detaylarını girebiliyorsunuz. Bunlar arasında dosya isimleri, puanınız, sürüm, açıklama, dil, dosya yolu gibi onlarca farklı bilgi kutucuğu bulunuyor. Elbette her tür arşiv için farklı şablon seçenekleri bulunuyor ve böylece o arşive uygun bilgi kutucuklarını hemen kullanabiliyorsunuz.

Dijital e-kitaplarınızın bilgilerini Amazon'dan alabilen program sayesinde detayları otomatik olarak da arşivinize çektirme şansınız var. Tüm diğer arşiv türleri için de bilgilerin otomatik çekilebilecekleri çeşitli kaynaklar myCollections ile birlikte sunuluyor. Arşiv bilgilerinizi Excel ya da HTML formatlarında kaydetmek isterseniz dışa aktarma seçeneklerini de kullanabiliyorsunuz.

Çok fazla arşiv dosyası sahibiyseniz ve tüm multimedya dosyalarınızı belli bir kategorizasyon ve listeleme ile saklamak için myCollections'u denemenizi öneriyorum.