MyDövizci 1.0 (windows)

MyDövizci

1.0
MyDövizci
ÜCRETSİZ
İndir 0.04 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MyDövizci programını kullanarak en güncel Dolar ve Avro kurlarına kolayca ulaşabilir ve hesaplama yapabilirsiniz.

Sık sık Dolar ve Avro kurlarını takip etmek zorunda olanların devamlı olarak Merkez Bankası'nın sayfasını yenilemeleri gerekiyor veya çeşitli ücretli finans yazılımlarına para vermeleri gerekiyor. Dolayısıyla bu işi hem güncel kurlara ulaşabilecek şekilde yapmak hem de devamlı olarak açık tutmak oldukça önemli hale geliyor.

MyDövizci programı bu amaçla kullanılabilecek ücretsiz, basit ve kullanışlı programlar arasında yer alıyor. Zira program hem Dolar hem de Avro kurlarını en güncel fiyatlardan gösterebiliyor ve verileri resmi olarak T.C. Merkez Bankası verilerinden alıyor.

Bu sayede masaüstünüzde açık durduğu sürece her an dövizi takip edebiliyorsunuz ve programın ufak yapısından dolayı sisteminizde herhangi bir performans sıkıntısı ortaya çıkmıyor. Döviz takibi yaparken elbette internet bağlantınızın aktif olması güncel kurların çekilebilmesi açısından oldukça önemli.

Program genel olarak sorunsuz bir yapıya sahip ve bu nedenle denemelerimiz sırasında herhangi bir kapanma, sorun ekranı gibi hatayla da karşılaşmadık. Kurları görüntülemenin yanında girdiğiniz döviz değerinin Türk Lirası olarak hangi değere tekabül ettiğini de kolay hesaplama aracı sayesinde görebiliyorsunuz.

Uygulamada maalesef Dolar ve Avro haricindeki para birimlerine dair bilgiler bulunmuyor fakat en sık kullanılan birimlerin bu ikisi olduğu düşünüldüğünde kesinle işe yarar olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR