MyFolders 4.1.0.68 (windows)

MyFolders

MyFolders
ÜCRETSİZ
İndir 1.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MyFolders, sık sık kullandığınız klasörlere daha kolay erişmenizi sağlayan basit ve kullanışlı bir Windows sağ klik menüsü aracıdır.

MyFolders, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde sık sık kullandıkları ve elinin altında olmasını istedikleri klasörleri Windows sağ klik menüsü üzerine ekleyebilecekleri oldukça basit ve kullanışlı bir yardımcı programdır.

Windows sağ klik menüsü üzerine ekleyebileceğiniz klasörleri istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz program, tüm işlerinizi çok daha hızlı ve verimli bir şekilde yapmanıza olanak sağlayacak.

Bir klasör içerisinde gezerken, ihtiyacınız olan dosyaları doğrudan daha önce belirlemiş olduğunuz çalışma klasörü üzerine kopyalayabileceğiniz veya taşıyabileceğin program, çalışırken ekstra zaman kazanmanızı sağlayacak.

Tek yapmanız gereken taşımak istediğiniz dosyaların veya klasörlerin üzerine sağ klik ile tıklamak ve ardından "My Folders - Copy to" ve dosyaların gönderileceği klasörü seçmek. Hepsi bu kadar.

Windows sağ klik menüsünü özelleştirebileceğiniz, sık kullandığınız klasörlere kolayca ulaşabileceğiniz ve dosya kopyalama konusunda size zaman kazandıracak olan MyFolders'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ediyorum.

YORUMLAR