N1

N1
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    294

  • Üretici

    Nylas, Inc.

N1, çapraz platform destekli açık kaynak mail programı olarak öne çıkıyor.

N1, Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz açık kaynak mail programı. Gmail, Yahoo, iCloud, Microsoft Exhange ve IMAP ile sorunsuz çalışan e-posta istemcisi kapalı sistemleri sevmeyen, geliştirmeye yönelik çalışmalar yapan kullanıcılar için oldukça ideal.

Windows, MAC ve Linux sistemlerde çalışan çapraz platform destekli e-mail istemcisi N1, yaygın olarak kullanılan tüm e-posta servisleriyle srunsuz şekilde çalışıyor ve kurulumu oldukça basit. Başlangıç ekranında kullandığınız e-posta servisini ve panel seçiminizi (tek ve çift panel görünümü seçenekleriniz arasında) yapıyorsunuz. Hesap detaylarınızı girdikten sonra kurulum adımına geçiyorsunuz. Türkçe dil seçeneği mevcut değil ancak kurulum her seviyede kullanıcının rahatlıkla yapabileceği şekilde hazırlanmış.

Çevrimdışı modda çalışma, çoklu hesap desteği, hızlı yanıt verme, masaüstü kısayolları, bildirim, tam ekran modu gibi en çok ihtiyaç duyulan özelliklerin tümünü sahip olan N1, açık kaynak kodlu olmasıyla herkese hitap etmiyor. Eğer kapalı sistemlere karşı çıkan, programların geliştirilme aşamalarında katkıda bulunmak için can atan bir kullanıcı iseniz N1’i kullanın.

YORUMLAR