NewFileTime 2.52 (windows)

NewFileTime

NewFileTime
ÜCRETSİZ
İndir 0.05 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NewFileTime, bilgisayarınız bulunan dosyaların saatlerini düzenlemenizi sağlayan basit ama yararlı bir program.

NewFileTime, PC kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan dosya saati değiştirme ve düzenleme programı. Dosya saatlerini düzeltme yada manipüle etme amaçlı kullanılan program sayesinde istediğiniz dosyanın saatini değiştirebiliyorsunuz.

Herhangi bir dosya yada klasör için kullanabileceğiniz program oldukça sade ve kullanımı kolay bir arayüze sahip. Aynı anda birden fazla dosya yada klasör saati düzenleme işlemi yapmanıza olanak sağlayan programın sürükle bırak desteği de bulunuyor. Yani saatini düzenlemek istediğiniz dosyaları fare ile tutup programın içerisinde bırakmanız yeterli. Daha sonra gerekli saat düzenlemelerini yapabiliyorsunuz.

Dosya saatlerini daha erken bir trihe yada daha sonraya çekebileceğiniz NewFileTime, 1 MB bile olmayan taşınabilir bir program. Yüklemeden direkt olarak açabileceğiniz programı USB belleklerinizde taşıyarak ihtiyacınız olduğu anda kullanabilirsiniz. Bu tür bir programa belki günlük yaşantınızda ihtiyaç duymayabilirsiniz fakat ihtiyacınız olduğunda yanınızda olması da işinize yarayabilir.

Dosyaların son oluşturulma, son erişim ve düzenleme tarih ve saatini gösteren uygulama, bu değerleri istediğiniz bir tarih ve saat ile değiştirme fırsatı sunuyor. Eğer bu tür bir ihtiyacınız var ise, NewFileTime programının 32 yada 64 bit versiyonlarını ücretsiz olarak indirip kullanmalısınız.