Nifty Author 1.1.0 (windows)

Nifty Author

Nifty Author
ÜCRETSİZ
İndir 91.15 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kullanabileceğiniz ücretsiz ve kaliteli kelime işlemcilerden bir tanesi olan Nifty Author her kullanıcının bilgisayarında yer almalı.

Nifty Author programı, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kelime işlemciler arasında yer alıyor ve ücretli ofis programlarına para vermek istemeyenlerin kullanabilecekleri kaliteli programlardan bir tanesi. Herhangi bir kısıtlama ya da sınır olmadan kullanabileceğiniz ve ofis programı ihtiyaçlarınızın pek çoğunu kolayca karşılayabilen Nifty Author sayesinde başka bir metin editörüne ihtiyaç duymayacaksınız.

Programın arayüzü istediğiniz formatlama ve şekillendirmeleri yapmak için oldukça yeterli diyebilirim. Yeni kullanıcılar bile başladıklarında zorluk çekmeden kendi dökümanlarını yaratmaya başlayacaklardır. Desteklenen formatlar arasında RTF, TXT, DOC, DOCX, XML, HTML, ODT gibi temel yazı formatları yer alıyor.

Herhangi bir dökümanı açmak istediğinizde dosya yöneticisi ile uğraşmadan direkt olarak dosyalarınızı sürükle bırak yöntemini kullanarak programın ana penceresine bırakabilir ve düzenlemeye başlayabilirsiniz. Yazdıklarınızın fontlarını, boyutunu ya da rengini değiştirebilir, onun yanında kalın yazı, italik yazı gibi düzenlemeler de yapabilirsiniz.

Pek çok sayfadan oluşan bir projeniz varsa, Nifty Author'u kullanarak içindekiler sayfası da oluşturabilirsiniz. Ayrıca yazı kutucukları, semboller, resimler, menüler ve diğer düzenlemeleri de en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kararlı çalışması ve verimli sistem kaynakları tüketimi nedeniyle önerebileceğim programlardan birisi.

YORUMLAR