NoMachine 5.1.22 (windows)

NoMachine

NoMachine
ÜCRETSİZ
İndir 31.66 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NoMachine'i kullanarak bilgisayarınızdan kolayca diğer bilgisayarlarınızı kontrol edebiliyorsunuz.

NoMachine programı, bir uzak masaüstü kontrolü uygulaması olarak yayınlanmış durumda ve ücretsiz olarak tüm diğer cihazlarınızı en kolay yoldan kontrol edebilmenize yardımcı oluyor. Programın sahip olduğu yetenekler sayesinde sadece tek bir cihazı değil, birden fazla cihazı kontrol ederek işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Arayüzü her ne kadar biraz karanlık bir yapıya sahip olsa da bu durumun programın çalışması üzerinde herhangi bir negatif etkisi bulunmuyor. NoMachine'i kullanarak diğer uzak bilgisayarları kontrol edebilmek için kullanıcıların tek yapmaları gereken o bilgisayarlara da NoMachine kurmak ve daha sonra bağlantıyı sağlamak.

Çok sayıda uzak bilgisayarınız varsa ve hepsine bağlanmak istiyorsanız hepsine programı açabiliyor, daha sonra ana bilgisayarınızdan hepsine kullanımı kolay menüsü sayesinde ulaşabiliyorsunuz. Uzaktaki bilgisayarları kullanırken herhangi bir şekilde rahatsızlık duymanızın da imkanı yok çünkü aynı kendi masaüstünüzü kullandığınız gibi kullanma şansınız mevcut.

Başkalarının sizin bilgisayarınıza aynı anda bağlanmaları ve böylece ortak belgeler üzerinde çalışmalar gerçekleştirme gibi imkanlar da programda mevcut. Çok sayıda kişinin tek bir bilgisayarı kullanabilmesi özellikle belgelerin ana bilgisayarda bulunması halinde büyük bir katkı sağlayacaktır.

Dosya transferi imkanları da sunan NoMachine, ayrıca yaptığınız işlemlerin video ekran görüntülerini almanızı da sağlıyor ve böylece kayıtlı olarak tüm operasyonları tamamlayabiliyorsunuz. Yeni bir uzak PC bağlantısı programı arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR