Omniverse 2.0.0.0 (windows)

Omniverse

Omniverse
ÜCRETSİZ
İndir 14.73 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Omniverse, sabit diskiniz üzerinde yer alan medya dosyalarını oynatabileceğiniz ücretsiz bir multimedya oynatıcıdır.

Omniverse, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alan medya dosyalarını kolayca oynatabilmeleri için geliştirilen oldukça modern ve kullanışlı bir medya oynatıcıdır.

Piyasada alternatif olarak kullanabileceğiniz birçok medya oynatıcı yer alıyor olsa da modern arayüzü ve kolay kullanımı nedeniyle Omniverse'ü de yükselen bir değer olarak göstermemiz mümkün.

Tüm medya oynatıcılar üzerinde yer alan temel özelliklere sahip olan Omniverse, ayrıca kullanıcılara videolar üzerinden ekran görüntüsü alma veya medya oynatma sırasında ekran üzerinde yer alan parlak bölümleri karartma gibi seçenekler de sunmaktadır.

Oldukça minamal bir tasarıma sahip olan oynatıcı, ihtiyacınız olacak tüm özellikleri basit ama şık bir kullanıcı arayüzü üzerinde kullanıcılarla buluşturmaktadır. Sabit diskiniz üzerinde yer alan video ve ses dosyalarını oynatmanın yanı sıra web kamerası ve ağ üzerinde yer alan içerikleri de görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinde yayınlanmakta olan ses ve video yayınlarını da Omniverse ile takip edebilirsiniz.

Neredeyse bilinen tüm popüler medya formatları için destek sunan programın güzel özelliklerinden bir tanesi de o an oynatmakta olduğunuz video'ya benzer bir video veya video serisinin devamı varsa otomatik olarak tanıması ve oynatmayı kesmeden videoları izlemeye devam etmenizi sağlar.

Alternatif bir medya oynatıcı arayışı içerisinde olan kullanıcıların mutlaka denemelerini önereceğim programlardan bir tanesi olan Omniverse, her seviyeden bilgisayar kullanıcısının medya oynatıcı ihtiyacını sonuna kadar karşılayacaktır.

YORUMLAR