OneTab (windows)

OneTab

OneTab
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OneTab Chrome eklentisi ile web tarayıcınızdaki çok sayıda sekmeyi tek bir sekmede listeleyebilir ve performans kazanabilirsiniz.

OneTab eklentisi, Google Chrome veya Chromium tabanlı web tarayıcılarını kullananların faydalanabilecekleri tarayıcı eklentileri arasında yer alıyor ve çok sekmeli gezintilerin PC'lerdeki sistem kaynağı tüketimini düşürmek için hazırlanmış. Zira web tarayıcıları bir kaç sekmeden sonra inanılmaz miktarlarda hafıza harcamaya başlayabiliyorlar ve bu durum düşük bellekli bilgisayarlarda çok büyük performans sıkıntılarına neden oluyor.

OneTab sayesinde tarayıcınızda açık olan tüm sekmeleri tek bir sekmede bir liste haline getirebiliyor ve böylece tek sekmeyle gezintinize devam edebiliyorsunuz. Daha sonra listedeki web sitelerine tıkladığınızda yeni bir sekme açabiliyor ve kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Eklenti oldukça kolay bir kullanıma sahip ve kullanırken tek yapmanız gereken OneTab eklenti logosuna tıklamak. Otomatik olarak tüm sekmeleriniz bu sayede liste haline getirilecektir ve kullanıma hazır hale gelecektir. Eklentinin üreticisi bu listelerin herhangi bir şekilde saklanmadığını ve 3. partiler ile paylaşılmadığını da belirtiyor.

Dilerseniz hazırlanan listeyi web sayfası olarak kaydedebiliyor ve istediğiniz kişilerle de paylaşabiliyorsunuz. Böylece başkalarının sizin gezdiğiniz web sitelerinden faydalanmalarını sağlamanız da mümkün hale geliyor.

Eğer iğnelenmiş sekmeleriniz varsa, OneTab bu sekmeleri dokunmadan bırakıyor ve böylece her zaman önemli sekmelerinizi birer sekme olarak korumaya devam edebiliyorsunuz. Kullanım kolaylığı ve performansa etkileri nedeniyle OneTab'ı denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR