OnTopReplica 3.5.1.0 (windows)

OnTopReplica

OnTopReplica
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,579

  • Üretici

    Lorenz Cuno Klopfenstein

Bilgisayarınızda çalışan programların pencerelerini klonlamak ve hep üstte tutmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

OnTopReplica programı, bilgisayarınızda açık duran herhangi bir program penceresinin kopyasını yaratabilmenizi ve bu kopya pencereyi diğer tüm pencerelerin üzerinde tutabilmenizi sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulama. Programı sahip olduğu bu yetenek sayesinde başka işlerle uğraşırken ana pencerenizin sürekli olarak diğerlerinin altında kalmasına engel olabilir, böylece kesinti yaşamadan çalışabilirsiniz.

Programın bir diğer faydası ise, bu ikinci pencerenin şeffaf yapılmasına izin vermesi ve böylece film izlerken hala programa tıklayabilmenize olanak tanıması. Eğer yaptığınız diğer işleri kesintiye uğratmadan bir pencereyle uğraşmak istiyorsanız oldukça iyi bir alternatif olduğunu söyleyebilirim.

OnTopReplica'nın arayüzüne tıkladığınız zaman hangi pencereleri klonlayabileceğinizi ve şeffaflık ayarını kolaylıkla görebiliyor, böylece ek pencerenin istediğiniz gibi görüntülenebilmesini sağlıyorsunuz. Kullanımı oldukça kolay olan ve aslında büyük bir ihtiyaca yönelik olan OnTopReplica, çok sayıda pencere ile çalışan bilgisayar kullanıcılarının işlerini oldukça kolaylaştıracaktır.

Ayrıca açılan klon pencerenin boyutlarını belli formatlarda otomatik olarak belirleme sayesinde pencereyi şekillendirmek için uğraşmanıza da gerek kalmıyor. Tavsiye edebileceğin en ilginç programlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR