Orbitum 21.0.1215.0 (windows)

Orbitum

Orbitum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gelişmiş ve güvenli bir tarayıcı olarak karşımıza çıkan Orbitum özellikle sosyal medya servislerini daha rahat ve pratik kullanabilmek için pek çok özellik ile donatılmış.

Orbitum ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir web tarayıcıdır ve özellikle sosyal medya araçlarıyla derinlemesine bütünleşme üzerine odaklanmakta.

Sade ve hoş tasarımıyla dikkat çeken Orbitum ile tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir ana sayfadan kolayca yönetebilirsiniz. Size tavsiyem Firefox, Chrome gibi gelişmiş bir tarayıcının yanında Orbitum'u sadece sosyal medya hesaplarınızı takip etmek için kullanın. Gelişmiş özellikleriyle her türlü beklentinizi zorlanmadan karşılayacağına eminim.

Bu tarayıcıyı kullanarak Facebook, Twitter ve diğer birçok sosyal medya aracını kolayca takip edebilirsiniz. Tarayıcının tasarımı ne kadar servis eklerseniz ekleyin karşıklığa yol açmıyor. Orbitum, Facebook'ta sohbete doğrudan giriş yapmanıza ve kimlere çevrimiçi görünmek istediğinizi seçmenize olanak sağlıyor. Diğer popüler tarayıcılarda olduğu gibi Orbitum da sahtecilik ve dolandırıcılık sitelerine karşı kullanıcısını uyarıyor. Bu her ne kadar devrimsel bir nitelik olmasa da konu sosyal medya hesapları olunca kullanıcılar buna daha çok önem veriyor.

Tarayıcının tek negatif yönü diğer servislerden daha çok Facebook üzerine yoğunlaşmış. Diğer sosyal medya araçlarına da bazı ilgi çekici ve pratik özellikler eklenseydi, Orbitum gerçekten mükemmel bir tarayıcı olabilirdi. Fakat en sık kullandığınız sosyal medya aracı Facebook ise Orbitum sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

YORUMLAR