OSFMount 1.5.1015 (windows)

OSFMount

OSFMount
ÜCRETSİZ
İndir 1.95 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sanal sürücülerinizi yönetmek ve onları takmak-çıkarmak için ücretsiz olarak kullanılabilecek kaliteli bir program.

OSFMount sayesinde sanal sürücülere sanal diskler yerleştirmek ve çıkarmak oldukça kolay hale geliyor. Hem deneyimli hem de yeni kullanıcılar sorun yaşamadan sanal sürücülerini yönetebilir ve oyunlarını oynayabilir, filmlerini izleyebilir, müziklerini dinleyebilirler.

Kurulumdan itibaren basitliğini farkedebileceğiniz program, sizden neredeyse hiç bir şey yapmanızı istemiyor diyebilirim. Kurulum bittikten sonra karşınıza çıkan basit ve sade arayüz ile hiç kafanız karışmadan ve gereksiz detaylara boğulmadan sanal diskleri yerlerine yerleştirebilirsiniz.

Programı kullanarak standart sanal dosyaları, RAM üzerindeki imaj dosyalarını, boş RAM sürücülerini, hard disk bölümlerini ve daha fazlasını sürücüye yerleştirebilir, isterseniz bunları sadece okuma olmak üzere işaretleyerek verilerinizi koruyabilirsiniz.

Birden fazla sanal sürücü oluşturmak mümkün ve isterseniz hepsini aynı anda boşaltmak da programla mümkün hale geliyor. Sanal disklerin içeriklerini çeşitli dosya formatlarında kaydedebilir ve okuma yazma izinlerini de düzenleyebilirsiniz.