Oyun Çözünürlük Düzeltici 1.0.0 (windows)

Oyun Çözünürlük Düzeltici

Oyun Çözünürlük Düzeltici
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oyun Çözünürlük Düzeltici, adından da anlayacağınız üzere tam ekran oynayamadığınız oyunların çözünürlük problemlerini ortadan kaldırarak tam ekran oynamanızı sağlayan yararlı bir programdır.

Büyüyen ekran çözünürlükleri ve geniş monitörler yüzünden eski fakat hala oynamaktan keyif aldığımız oyunları tam ekran oynama keyfini bizden alıyor. Peki bu durumda ne yapabilirim diyorsanız, Oyun Çözünürlük Düzeltici programını ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Yeni bir program olduğu için desteklediği oyun sayısı henüz çok az fakat, istediğiniz oyunları üretici adresi üzerinden üreticisine bildirerek oyun sayısının artmasını sağlayabilirsiniz. Programı kullanarak çözünürlük problemini çözerek tam ekran oynayabileceğiniz oyunlar aşağıdaki şekildedir:

  • GTA San Andreas
  • Command & Conquer - Generals
  • Command & Conquer - Zero Hour
  • Battle For Middle Earth 2

Listedeki 4 oyunu yüksek çözünürlük seçeneklerinde tam ekran oynamak için programı sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Tam ekran oynayamadığınız farklı oyunlar için geliştirici ile irtibata geçerek isteğinizi iletebilirsiniz.

YORUMLAR